DearS

15. dubna 2008 v 11:45

DearS

Recenze:
DearS mi přišlo hodně, ale hodně podobný jako Chobits. Je tam trošku erotiky(ale jen trošku), která se táhne od prsatých mimozemšťanek až k zvláštní učitelce, která by se dala nazvat nymfomankou. Nedá se čekat nic vážného, DearS je pojato spíše humorně. Celkově je to pěkně nakreslené, někdy ale až moc přeslazené.
Na Zemi stroskotá mimozemská loď, na které je národ nazývaný DearS. Všechny dívky tohoto druhu mají hodně velké oči, roztomilý úsměv a rozhodně mají velká prsa. Nevím, co velkého mají DearS mužského pohlaví, o tom můžu jen hádat.
Jedna mimozemšťanka, která byla dlouhou dobu zmrazená, neboť je defektní, z vesmírné lodi uteče. Najde jí Takeya a ona se rázem stane jeho otrokyní(to doslova, být něčím otrokem je smyslem života DearS). Z jejího hodně dlouhého jména udělá zkratku Ren, a pak už se jen dál sbližují.
Stejně jako s Chii v Chobits jsou s Ren problémy. Nejdříve je to kvůli tomu, že tak nějak nechápe okolní svět, a pak se po ní začnou schánět ostatní DearS, aby ji znovu zmrazili. DearS je skvělé anime, určitě stojí za shlédnutí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama