Green Green

11. dubna 2008 v 14:38

Green Green

Recenze:
Kdesi hluboko v lesích je škola. Škola plná kluků. Škola jménem Kanenome Gakuen. Umíme si teda představit jejich chování, když se dozví, že nějakej chytrej člověk zařídil, aby se k nim dočasně přestěhovala jiná škola. Pro změnu holčičí.
Po opravdu vřelých přípravách se konečně objeví autobus. Mezi kluky se vybere "mluvčí", který je doslova dohozen ke dveřím autobusu. Je to hlavní klučičí hrdina Yuusuke.Hned na úvod se ve dveřích objeví hlavní hrdinka - Midory. Skočí na něj přímo z autobusu, přičemž si můžeme hezky prohlédnout její partie.:)
Tento ladný pohyb je zakončen Yuusukem na ošetřovně. Když se probere a vyprostí se s pod Midory, začíná chápat....teda vlastně nechápat. Midory donekonečna opakuje, jak je šťastná, že ho konečně našla a že konečně můžou být spolu.Yuusuke ji ale stále odmítá s tím, že ji nikdy neviděl.Celé toto anime je vlastně jen o tom, jak se Midory pokouší navázat pořádný kontakt s Yuusukem a o tom, jak se partička kluků pokouší o svoje vysněný holky, jak je šmírují a bůh ví, co ještě.V Green Greenu se setkáme se šíleným humorem, hromadou echi,která sem tam přerůstá do hentai a i velice smutnýma chvilkama. A pak ten závěr....:(
Bacha tohle hraničí z hentai!!
Tak to by bylo ke Green Green. Parádnímu anime. Rozhodně stojí za skouknutí....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama