Naruto

11. dubna 2008 v 22:13

Naruto

Tak předem chci říct,že na tohle anime se divam skoro kazdy den 15:45 na satelite(rtl 2)Bohužel se na neho dívám v Němčině tak vam popisi asi jen prvni dil..(videla jsem Naruta i v cestine verte neni o co stat..)
Recenze:
Naruto je mladý chlapec, žijící ve Skryté listové vesnici. Má obrovský sen - stát se nejlepším Hokagem, který kdy žil! (Hokage - nejlepší a nejuznávanější ninja ve vesnici)Nikdo ho ale nemá rád a on neví proč.... Neví totiž to, co ví všichni ostatní...Naruto má v sobě zapečetěného Devítiocasého démona. Ten před několika lety málem zničil vesnici, ale tehdejší Hokage použil zakázanou techniku a vyměnil svůj život za to, že mohl zapečetit Démona do novorozeněte - do Naruta.Proto se ho všichni bojí a vyhýbají se mu.Naruto ale na sebe hodně upozorňuje, dělá co může,aby si ho někdo všiml.K jeho smůle patří ve škole k nejhorším a nedaří se mu odmaturovat.
Až do dne, kdy se mu dostane šance. Je mu namluveno, že když vezme Svitek pečetí (jsou v něm zapsány zakázané techniky boje), odmaturuje.
Hledá ho celá vesnice, ale najde ho jeho učitel Iruka. Je to jediný člověk, který má Naruta rád.Naruto zjistí, že byl podveden a v tu chvíli na ně zaútočí ten, kterého měli za přítele.Iruka se pokouší Naruta chránit, ale je vážně zraněn.Od této chvíle je vidět, že Naruto je skutečný mistr v matení nepřítele.Iruka odláká nepřítele od Naruta, ale je dopaden. Těsně před tím, než je zabit vyleze Naruto z úkrytu a rozhodne se Iruku ochránit.
Použije jedinou techniku, kterou se stihl naučit : Buchi no Jutsu (Stínoví klon - jde o techniku, při které se vytvoří skutečné tělo a ne jen iluze, je to Jutsu vysoké úrovně, používají ho silnější ninjové)V tu chvíli se všude kolem objeví tisíce klonů. Nepřítej je naprosto rozdrcen. A nikdo nechápe, jak se to Narutovy povedlo...Tak tohle je první epizoda.... :)Další jsou daleko zajímavější!
Naruto začne zjišťovat, že dokáže používat sílu Démona a tak se stává v prohrávaném boji zabijáckou zbraní...
Kamarádi se snad ze vsemi(sakura,sasuke,hinata,..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama